Takip Et

İçerde

Konusu

Polis Akademisi’nde okuyan Sarp ve Mert kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert’dir.

Ana karakterler

Canlandıran oyuncuKarakterBölümHakkında
Çağatay UlusoySarp Yılmaz1-Füsun’un oğlu, Umut’un abisidir. Organize Suçlarla mücadele ekibinin mafya çetesi içerisindeki adamı. Yusuf müdür tarafından Kebabçı Celal’in yanına gizli polis olarak sızar. Kardeşini bulmak için Celal’in emirlerini yerine getiren Sarp, Celal’in manevi kızı olan Melek’e aşık olur.
Aras Bulut İynemliUmut Yılmaz – Mert Karadağ1-Füsun’un oğlu, Sarp’ın kardeşi. 3 yaşındayken Kebapçı Celal’in adamları tarafından kaçırılmış ve sokaklarda mendil satmaya zorlanmıştır. Melek sayesinde sokaklardan kurtulmuş ve polis okuluna girmiştir. Kebapçı Celal tarafından devletin içine yerleştirilmiş ajandır.
Çetin TekindorKebapçı Celal1-Melek’in manevi babası. Mafya çetesinin lideridir. Gerçek adı Celal Duman’dır. Umut’u kaçırtmıştır. Umut’u büyütüp Organize Suçlarla mücadele ekibine ajan olarak sokmuştur.
Bensu SoralMelek1-Mert’in çocukluk arkadaşı, Kebapçı Celal’in manevi kızıdır. Sokakta Mert ile birlikte mendil satmaktayken Celal onu büyütüp avukat yapmıştır. Sarp’a aşıktır.
Rıza KocaoğluDavut2-Kebapçı Celal’in sağ kolu, soğukkanlı bir katil. Melek’e aşıktır. Hem yeni geldiği için, hem de Melek’in yanında olduğu için Sarp’tan hoşlanmaz.
Mustafa UğurluYusuf1-Organize Suçlar ve Kaçakçılıkla Mücadele Şubesi’nin müdürü. Celal’i yakalamak için Sarp’la birlikte hareket eder.
Damla ColbayEylem1-Sarp’ın çocukluk arkadaşı, Füsun’un manevi kızı. Gazetecidir. Ailesini kaybettikten sonra Füsun evlatlık almıştır.
Nihal KoldaşFüsun Yılmaz1-Sarp ve Umut’un annesi. Küçük bir lokantası vardır ve geçimini oradan sağlıyordur.
Yıldıray Şahinler“Alyanak” Hasan1-Kebapçı Celal’in adamı.
Gözde KansuYeşim Duman2-Kebapçı Celal’in eşidir.

Diğer Karakterler

OyuncuKarakterOynadığı bölümDurumu
Ercan KesalAkın Işık5-Köstenceli uluslararası kaçakçı.
Barış KıralioğluMusa1-Organize Şube’de komiser.
Seyithan ÖzdemirMinik1-Kebapçı Celal’in sağ kolu. Celal’in yanından hiç ayrılmaz. Sert mizacıyla korkulası adamdır.
Mustafa YıldıranMestan1-Kebapçı Celal’e sağdık birisidir. Kebapçı Celal’i canını verecek kadar sever.

İçerde Bölümler

İzledikleri
Bölüm İsmi

Yorumlar (0)