Takip Et

Familya

Fox Tv’nin yeni sezona damgasını vuracak olan yeni aile komedi dizisi Familya’nın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. 20 Eylül Salı akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan Familya’nın yapımcılığını Erol Avcı (TMC), yönetmenliğini Can Yücel, senaryosunu ise Uğraş Güneş kaleme alıyor.
İzleyicileri çok heyecanlandıracak olan Familya ağustos ayında çekimlerine başlandı ve 20 Eylül 2016 Salı akşamı ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Seyircinin dört gözle beklediği bu yeni dizi projesi bakalım yeni sezonda beklentileri karşılayabilecek mi? Uğur Yücel’in yeni dizi projesinin ismi geçtiğimiz günlerde Familya olarak açıklandı.
Dizinin başrollerinde usta oyuncu Uğur Yücel’in yanı sıra, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun, Şükran Ovalı, Sezer Avcı, Aybüke Pusat, Murat Ceylan, Barış Yıldız’ın yanı sıra Gökhan Kıraç, Enis Arıkan, Olgu Baran Kubilay, Bekir Çiçekdemir, Berat Efe Parlar, İpek Ayaz Kortunç, Murat Şahan, Ozan Coşkun, Neslihan Arslan ve Güven Kıraç gibi birçok önemli isim yer alıyor.

Familya Dizisi Konusu
2007 yılında Türkiye – Senegal futbol karşılaşmasında İlhan Mansız’ın golüyle herkes sevinçten sokaklara dökülmüşken hikayedeki ailemiz en acı dakikalarını yaşamaktadır. Maç esnasında aile dağılıyor. İki kız ve iki erkek çocuklu ailemiz o akşam yaşadığı trajedi sonrası birbirinden kopuyor. Aradan geçen 14 yıl sonra gelen üzücü haberle babasının köyü Güneşdağı’na gidiyor. Baba karakterini canlandıran Uğur Yücel ailesini yeniden bir araya toplamak için harekete geçiyor.

Familya

Familya Bölümler

İzledikleri
Bölüm İsmi

Yorumlar (0)